Kalite PolitikamızPolitika

İşletmenin planlanan ve hedeflenen yatırımlarla doğru orantılı olarak büyütülmesi ve müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayan tarafsız hizmet sunulması ve ÖZTEKİN METAL LTD. ŞTİ. nin  marka değerinin yükseltilmesi şirket politikasıdır. 

Performans

En iyi performans için çabalamak, zorlu hedeflere ulaşmak; ve yaratıcı, işbirlikçi ve yenilikçi bir şekilde karlılıkla beraber ciroyu arttırmak.

İlham veren Liderlik

İşine bağlı olmak, geleceğe yönelik anlamlı bir vizyon ile iletişim kurmak, paylaşmak ve harekete geçmek; kararlılıkla hizmet gerçekleştirmek; cesaret ve katılımcı bir enerji ortaya koymak İnsanlarla proaktif iletişim içinde olmak: Örnek teşkil ederek liderlik yapmak, iyileştirilmiş performansa ve düşük performansın yönetilmesine ilişkin motivasyondan ödün vermemek, diğerlerinin gelişiminde destekçi olmak, yetenekleri teşvik etmek ve insanların öğrenmelerine yönelik fırsat yaratmak.

Dürüstlük

İş ile ilgili tüm süreçlerin, ÖZTEKİN METAL şirket prosedürlerine ve dokümanlarına uygun şekilde ve etik bir tutum içerisinde, çeşitliliğe sahip bir kültürel ortamda diğerlerine saygı gösterilerek yürütülmesini sağlamak

Ticari Odaklılık

Müşterilerimizi net bir şekilde anlamak ve değer katma ihtiyacını farketmek .

ÖZTEKİN METAL LTD ŞTİ. tüm akreditasyon gerekliliklerini dikkate alarak, bu politikayı destekleyen bir İş yönetimi sisteminin sürdürülmesinini taahhüt etmekte ve sürekli iyileştirme kültürünü teşvik etmektedir.

                                                                                                                                                                                           İRFAN ÖZDEMİR   

                                                                                                                                                                                             Şirket Müdürü